BestHill Work

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
SPS Programista

Stanowisko:

SPS Programista -stawka indywidualna do negocjacji

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, dolnośląskie;kujawsko-pomorskie;lubelskie;lubuskie;łódzkie;małopolskie;mazowieck

Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do kandydatów indywidualnie  w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego oraz stopnia opanowania języka
  • Wynagrodzenie do negocjacji!
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

Wymagania:
  • Technik lub inżynier specjalizujący się w elektrotechnice, mechatronice lub technologii automatyzacji
  • Dobra znajomość popularnych języków programowania PLC
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie rozwoju sterowników PLC Znajomość SQL
  • Angielski w mowie i piśmie bardzo pożądany
  • Wymagane doświadczenie w programowaniu robotów
  • Umiejętności zespołowe i komunikacyjne oraz wysoki stopień elastyczności

Oferujemy:

Zakres obowiązków:
  • PLC  z wiedzą SQL na temat linii montażowej i wyposażenia testowego realizacja projektów ze sterowaniem PLC i połączeniem z bazą danych SQL w obszarze linii montażowych i systemów testowych.
  • Tworzenie  oprogramowania dla złożonych systemów automatyzacji w Simatic Step 7 lub TIA Portal, a także wizualizacje procesów za pomocą WinCC lub C ++ / C
  • Łączenie  w sieć i rozbudowanie  złożone sterowniki urządzeń, a także oprogramowanie do sterowania PLC, integracji komputerów PC i sterowania robotem z przechowywaniem danych w bazie danych MS SQL.
  • Inne działania obejmują:  Połączenie sterowania maszyną z systemami wyższego poziomu i bazami danych
  • Planowanie i uruchomienie naszych urządzeń testowych i produkcyjnych
  • Konfiguracja sprzętu i tworzenie programów zgodnie ze standardami branży motoryzacyjnej
  • Integracja skanera, czytnik RFIF i rozpoznawanie obiektów z obiektami za pomocą procedur weryfikacyjnych opartych na bazie danych
  • Ocena statystyczna i wyświetlanie kluczowych liczb bezpośrednio w zakładach

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:270428009
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018