Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Pracownik magazynowy/Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Stanowisko:

Pracownik magazynowy/Operator Wózka Widłowego (FOG/05/18)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składu lub spalinowych.
  • Załadunek i rozładunek palet.
  • Obsługa skanera.
  • Przepakowywanie asortymentu.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace magazynowo-porządkowe.

Wymagania:

Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:277459006
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018