A-trybut - Polski HR S.A.

Polski HR - A-Trybut S.A. Został dwukrotnie uhonorowany nagrodą Lodołamacze 2015 i 2016. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników
niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Polski HR A-Trybut S.A. Jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Asystent/ka ds. rekrutacji

Stanowisko:

Asystent ds rekrutacji

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

- Wsparcie działań rekrutacyjnych
- Pozyskanie potencjalnych kandydatów w tym redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
- Analiza i selekcja nadsyłanych CV
- kontakt z potencjalnymi kandydatami

Wymagania:

- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- motywacja do pracy i odpowiedzialność
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dziale HR
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- pracę w stałych godzinach 9:00-17:00 – wolne wszystkie weekendy
- pracę w młodym, sympatycznym zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:281222001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018