Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Stanowisko: Prace magazynowe - magazyn z odzieżą

Stanowisko:

Prace magazynowe - dla par

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Opis pracy:
  • Komisjonowanie towarów wg listy
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy magazyniera w Polsce lub za granicą
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ na warunkach niemieckich
  • Zapewnione godziny
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce
  • Darmowe zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:269603006
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018