Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Specjalista ds. Procesu
Miejsce pracy: Opole

Stanowisko:

Pracownik biura z językiem niemieckim (PSP/12/17)

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klienta.
  • Weryfikacja faktur oraz wprowadzenie danych do systemu.
  • Rozwiązywanie niezgodności w fakturach.
  • Przygotowywanie i raportowanie zestawień księgowych.
  • Kontakt z klientem.

Wymagania:

 Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2+.
  • Min. podstawowa znajomośc języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta.
  • Otwartość pracy w zespole.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity.
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • System cafeteryjny (do wyboru: bony/vouchery/karta multisport).
  • Bonus roczny zależny od wyników.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:269111002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018