In Temporis Polska Biuro Warszawa

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.
Aktualnie dla naszego Klienta, reprezentującego sektor produkcyjny, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Asystent ds. logistyki i transportu

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • współpraca z zakładami produkcyjnymi w zakresie zleceń transportowych i produkcyjnych,
  • współudział w koordynacji i nadzorze nad terminową realizacją zleceń,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • przygotowanie analiz i zestawień, uzupełnianie arkuszy audytowych (głównie w języku angielskim),
  • nadzór nad importem / exportem świeżych oraz mrożonych owoców i warzyw,
  • współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania:

Wymagania:
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w firmie produkcyjnej oraz znajomość zagadnień z zakresu transportu i logistyki,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz współpracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, koordynacja kilku projektów w jednym czasie,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność,
  • nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

Klient oferuje:
  • ciekawe obowiązki, związane z procesami produkcyjnymi,
  • możliwość rozwoju i nauki wśród specjalistów w swojej dziedzinie,
  • przyjazną, partnerską atmosferę współpracy,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:278121002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018