Dino Polska S.A.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynator Projektu

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, okolice Grudziądza

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego a w szczególności:
  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki
  • Analiza zagrożeń dla inwestycji
  • Uzyskiwanie niezbędnych warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych przed rozpoczęciem fazy projektowej
  • Negocjacja w zakresie uzgodnień z gestorami mediów
  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji
  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji
  • Postępowanie zgodnie z procedurami  związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (budownictwo/ architektura)
  • Doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem budynków oraz sieci (min. 3 lata)
  • Znajomości praw budowlanych
  • Znajomości regulacji związanych z planowaniem przestrzennym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:210238019
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018