Agencja pracy Cosmoworker

Duża ilość godzin pracy w tygodniu.
W przypadku złych warunków atmosferycznych prace zastępcze.
Wiek i stopień znajomości języka nie grają roli.
Pary i grupy pracowników, mile widziane.
Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

`PRACA PRZY ODCHWASZCZANIU DONICZEK KWIATOWYCH - PRACA NA ZEWNĄTRZ - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Miejsce pracy: Holandia, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • praca przy odchwaszczaniu doniczek kwiatowych,
  • praca na zewnątrz.

Wymagania:

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie przy plewieniu,
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 9,59 - 10,40 € brutto za godzinę pracy od 21 roku życia,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 70,00 - 90,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,40 € za tydzień.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:191421014
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018