Dino Polska S.A.

  Firma AGRO Rydzyna Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji przetworów mięsnych oraz wędlin.
Dzięki codziennym dostawom do wszystkich marketów sieci DINO trafiają świeże produkty mięsne.
Intensywny rozwój firmy pozwala na utworzenie nowego zakładu przetwórstwa mięsnego w Krotoszynie.
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:
Kierownik Działu Technicznego
Miejsce pracy podczas szkolenia: RYDZYNA, woj. wielkopolskie
Docelowo: KROTOSZYN, woj. wielkopolskie
NOWY ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO W KROTOSZYNIE - AGRO RYDZYNA

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn, Rydzyna

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych
  • Nadzór nad właściwym stanem części zamiennych - w tym zamawianie części o maszyn
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu
  • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Dobrej praktycznej znajomości pakietu Ms Office
  • Bardzo dobrze rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Otwartości, zaangażowania

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe (zwracamy koszty dojazdów w trakcie trwania szkolenia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:271627006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018