Klient Startpraca.pl

Prężnie rozwijająca się międzynarodowa spółka z sektora pożyczek poza bankowych poszukuje aktualnie osób do współpracy.

Oferta współpracy skierowana do biur kredytowych/ pośredników finansowych

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Jeśli posiadasz doświadczenie w kredytach lub masz zespół sprzedażowy koniecznie dopytaj o szczegóły.
Dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny program.

Wymagania:

OFERUJEMY:
  • prowizje od kwoty całkowitej brutto (najwyższa na rynku)
  • brak obsługi posprzedażowej,
  • szybką weryfikację,
  • wstępna oferta już w 5 minut,
  • pieniądze w 24h na konto,
  • profesjonalne szkolenia i wdrożenie do pracy na systemie
  • pracę z atrakcyjnym wachlarzem produktów ( kwota pożyczki nawet do 25 000 netto, do 9 000 netto jedynie na dowód osobisty, oferta dla rolników, osób zatrudnionych na każdym rodzaju umowy, na urlopie macierzyńskim oraz prowadzących DG etc.)
  • możliwość pracy na podstawie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej

Oferujemy:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• aktywna sprzedaż produktów pozabankowych
• budowanie własnego portfela Klientów, docieranie i pozyskiwanie Klientów zainteresowanych pożyczką
• utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:270380006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018