Klient Startpraca.pl

Międzynarodowa firma pożyczkowa
poszukuje:

Prowadzisz Agencję Kredytową lub jesteś pośrednikiem finansowym? Sprawdź jak dużo możesz zarobić!!!

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

  • Agencji Kredytowych,
  • Multiagencji,
  • Pośredników finansowych,
  • Agentów ubezpieczeniowych,
  • Mobilnych doradców.

Wymagania:

Oferujemy:
  • Prowizję jedną z najwyższych na rynku liczoną od całkowitej kwoty pożyczki,
  • Pożyczki od 500 zł do 25 000 zł i okres kredytowania od 6 do 60 m-cy,
  • Pożyczka do 9000 zł na oświadczenie,
  • Pełną mobilność systemu- natychmiastowa propozycja oferty,
  • Pełną obsługę bezgotówkową ( pieniądze na koncie klienta w 24 h),
  • Brak wymaganej obsługi posprzedażowej,
  • Kontakty zlecane centralnie,
  • Bezpłatne materiały marketingowe ( zrywki, ulotki, plakaty ).

Oferujemy:

Akceptujemy wszystkie rodzaje umów,  dodatki pielęgnacyjne oraz wszelkiego rodzaju świadczenia MOPS, GOPS itd.
Mamy ofertę również dla rolników!
Zadzwoń lub wyślij CV
tel.: 660 745 568

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:270216007
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018