BestHill Work

Firma  BestHill Work  to  prężnie rozwijająca się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Stolarz

Stanowisko:

Stolarz meblowy od 1650 € + od 735 € dieta 157 h

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie  elementów drewnianych na wymiar
  • Obróbka drewna - szlifowanie,frezowanie
  • Profilowanie części drewnianych
  • Obróbka powierzchniowa: lakierowanie ,bejca

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy Kat.B mile widziane(warunek konieczny)

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • wynagrodzenie  od 1650 € brutto  + od 735€ netto dieta /157 h
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:255496019
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018