Securitas - Region Zachodni

Securitas jest światowym liderem na międzynarodowym rynku ochrony. Grupa Securitas prowadzi działalność w 53 krajach na świecie i zatrudnia 330 000 pracowników w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W Polsce Securitas zatrudnia ponad 7000 osób.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego kandydatów do pracy w okolicach Szczecina na stanowisko:
Pracownik Ochrony
Miejsce pracy: Kołbaskowo (k. Szczecina)

OCHRONA AMAZON KOŁBASKOWO-UMOWA O PRACĘ-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Kołbaskowo

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
•    ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
•    kontrola osób
•    kontrola i ewidencja pojazdów
•    monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

Poszukujemy osób:
•    niekaranych
•    komunikatywnych
•    z dobrą sprawnością psychofizyczną (praca wymagająca fizycznie)
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
•    zdecydowanych

Oferujemy:

Oferujemy:
•    umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie,
•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    brak kar finansowych
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NNW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat  do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Ochrona - security
  • • Nr Ref.:281806001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018