In Temporis Polska Biuro Warszawa

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.
W związku z dynamicznym rozwojem zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku:
Specjalista ds. zatrudniania cudzoziemców
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska:

Do zadań kandydata na w/w stanowisku należeć będzie:
  • przygotowanie i kompletowanie dokumentacji związanej z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Polski niezbędnej do zatrudnienia cudzoziemców;
  • współpraca oraz reprezentowanie firmy w organach administracyjnych: urząd pracy, urząd wojewódzki;
  • przygotowanie oświadczeń oraz wniosków do uzyskania na pobyt czasowy;
  • regularne raportowanie z wykonywanych działań;
  • monitorowanie przebiegu dokumentów między biurami na obszarze Polski;
  • współpraca z rekruterami w Polsce oraz biurem na Ukrainie.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • posiadania doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Exel);
  • doskonałej organizacji czasu pracy;
  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowę - jaką chcesz (umowa o pracę jest dla nas standardem, ale nie musisz się na nią decydować, jeśli masz inne preferencje);
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie;
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w zespole;
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne PZU oraz kartę Luxmed;
  • możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT;
  • laptop, telefon – standardowo.
  • zadaniowy system pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:280956001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018