A-trybut - Polski HR S.A.

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Aktualnie dla naszego Klienta firmy poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku: Konsultant telefoniczny

Stanowisko:

Obsługa klienta (praca z orzeczeniem)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
• telefoniczne przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy
• telefoniczne udzielanie informacji (obsługa połączeń przychodzących)
• rozwiązywanie problemów związanych z niedziałającym Internetem /telewizją/telefonem
• oferowanie dodatkowych usług

Wymagania:

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• podstawowa znajomość obsługi komputera
• gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

Oferujemy:
• umowę o pracę od pierwszego dnia
• możliwość długotrwałej współpracy
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
• solidne szkolenia na każdym szczeblu
• z nami odnajdziesz stabilizację zawodową

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:278753002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018