Agencja pracy Cosmoworker

Praca długoterminowa. Możliwość nadgodzin. Możliwość dopasowania rodzaju pracy pod preferencje kandydata.
Mile widziane grupy pracowników.
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego więcej niż mile widziana.
Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec i Holandii.
Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Stanowisko:

`ELEKTROMONTER PRZEMYSŁOWYCH SZAF ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • montaż przemysłowych szaf elektrycznych,
  • montaż okablowania przemysłowych szaf elektrycznych,
  • kontrola jakości przemysłowych szaf elektrycznych,
  • prace według planów elektrycznych.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku-warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
  • prawo jazdy kategorii B - mile widziane.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, opartą na niemieckich lub holenderskich warunkach zatrudnienia,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę do negocjacji zależną od doświadczenie,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:193686018
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018