Profi Credit Polska S.A.

Firma Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group. Działamy na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Profi Credit Polska to prężnie rozwijająca się firma, którą charakteryzuje stabilny i odpowiedzialny zespół fachowców oraz dbałość o indywidualne podejście do klienta.

Stanowisko:

Mobilny sprzedawca pożyczek (Bydgoszcz)

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski

Opis stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu i już dziś aplikuj
Rozpoczęcie kariery w naszej branży to szansa dla osób ambitnych, z pozytywnym nastawieniem do klientów i współpracowników. Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa klienta i przygotowywanie wnisków pożyczkowych.
Przeszkolimy Cię do pracy w Profi Credit, zapewnimy szeroki pakiet szkoleń oraz wykładów, które dadzą Ci możliwość rozwoju własnych kompetencji, zadbamy o Twoją karierę.

Wymagania:

Gwarantujemy:
• pakiet licznych szkoleń, które powolą Tobie wdrożyć się w system pracy
• możliwość rozwoju w strukturach Profi Credit
• pracę w przyjaznej atmosferze
• wysokie prowizje.

Oferujemy:

 To może być Twoja szansa. Nie czekaj, umów się z na spotkanie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281858001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018