Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.
Stanowisko: Murarz tradycyjny
Lokalizacja: Belgia

Stanowisko:

Murarz tradycyjny (Pracownik tymczasowy)

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Oleśnica, Wałbrzych;Lublin;Lubin, Zielona Góra;Łódź;Opole, Nys

Opis stanowiska:

 Główne zadania:
  • Murowanie ścian działowych z cegieł i pustaków

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • Długoterminową współpracę
  • Stawkę wyjściową 14,053 euro brutto/h
  • Trzynastą pensję
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Belgii
  • Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:279965002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018