Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.
Prace remontowo - wykończeniowe
Lokalizacja: Belgia

Stanowisko:

Prace remontowo - wykończeniowe (Pracownik tymczasowy)

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Twardogóra, Wałbrzych;Lublin, Chełm, Zamość;Lubin, Zielona Gór

Opis stanowiska:

Główne zadania:
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych,
  • montaż ścian działowych i sufitów podwieszanych,
  • układanie glazury,
  • prace tynkarskie,
  • szpachlowanie, malowanie

Wymagania:

Wymagania:
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowe słownictwo z języka francuskiego

Oferujemy:

Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • Długoterminową współpracę
  • Stawkę wyjściową 14,053 euro brutto/h
  • Trzynastą pensję
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot za dojazdy do pracy na terenie Belgii
  • Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:279446002
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018