DRICON Managing Consultants

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.
Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:
Doradca Zarządu w firmie Miele
Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Ksawerów

Opis stanowiska:

  • szybkie i efektywne wykonywanie zadań wynikających z codziennej działalności przedsiębiorstwa
    - wsparcie zarządu w podejmowaniu decyzji operacyjnych i rozwiązywaniu bieżących problemów
    - przygotowywanie merytoryczne spotkań zarządu i kierownictwa zakładu
    - wyszukiwanie informacji, analiza i zestawianie danych przy użyciu Excela i PowerPointa na
    najwyższym poziomie
  • wspieranie zarządu w tworzeniu zakładu i jego dalszym rozwoju
  • samodzielne opracowywanie kompleksowych projektów w zakładzie w Polsce, jak również w Grupie Miele
  • wspieranie zarządu w strategicznym planowaniu
  • ścisła współpraca i raportowanie do zarządu

Wymagania:

Wymagania:
  • ukończone studia wyższe techniczne lub ekonomiczne z bardzo dobrymi wynikami
  • pierwsze doświadczenie zawodowe w branży przemysłowej (mile widziane)
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
  • zaangażowanie w stowarzyszeniach pozauniwersyteckich lub organizacjach uniwersyteckich (mile widziane)
  • myślenie przedsiębiorcze oraz duże zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • kreatywne podejście do stawianych zadań i umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte kompetencje koordynacyjne i organizacyjne
  • duże zorientowanie na działanie i ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności: PowerPoint, Excel, Word)

Oferujemy:

Oferujemy:
  • bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się otoczeniu
  • duże możliwości awansu (w perspektywie: stanowisko kierownicze)
  • dołączenie do międzynarodowego programu rozwoju Grupy Miele
  • różnorodne, ciekawie i odpowiedzialne zadania
  • możliwość współtworzenia prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa dzięki ścisłej współpracy z zarządem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w otwartym i przyjaznym zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Kadra zarządzająca
  • • Nr Ref.:279484002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018