MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – kanadyjskiego przedsiębiorstwa z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Operator produkcji - przeszkolenie - branża automotive

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Kórnik, Środa Wielkopolska

Opis stanowiska:

 Miejsce pracy: Koninko, Gądki

Wymagania:

 Pracując z nami otrzymasz:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie
  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych
  • pracę w gronie pracowników zmotywowanych do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 2100 zł na rękę
  • szansę rozwoju zawodowego w strukturach Firmy
  • możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach technicznych
  • dodatki socjalne tj. Multisport, prywatna opieka medyczna

Oferujemy:

  • chcesz dołączyć do Firmy, która stawia na jakość i innowacyjność
  • chętnie poznasz nowe technologii i jesteś nastawiony na zdobycie nowych kwalifikacji
  • interesuje Ciebie jasna ścieżka kariery
  • zależy Tobie na stabilnej pracy
  • nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia zawodowego jako operator masz szanse, stać się częścią Firmy, dlaczego? Bo najważniejszy jest dla nas Twój potencjał!

Codziennie zadania Operatora Produkcji:
  • praca z maszynami typu wtryskarki głównie w kwestii odbioru gotowych produktów (głównie Podzespoły do samochodów waga maksymalnie do 3 kg)
  • kontrola jakościowa produktów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • prace montażowe
  • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z zasadami BHP
  • współpraca z członkami zespołu produkcyjnego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:275583004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018