Can-Pack S.A.

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK  osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w Grupie CANPACK w Biurze Zarządzania Ryzykiem  CANPACK S.A. w Krakowie na stanowisku:
Asystent ds. Ryzyka z j. angielskim

Stanowisko:

Asystent ds. ryzyka z j. angielskim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie pracowników Biura Zarządzania Ryzykiem w przygotowaniu analiz ryzyka rynkowego, a w szczególności:
  • Identyfikacja i kwantyfikacja ryzyka rynkowego w obszarach: kursów walutowych, cen surowców oraz stopy procentowej,
  • Wsparcie / udział w przygotowaniu propozycji strategii zabezpieczających dla spółek Grupy CanPack,
  • Rejestrowanie i raportowanie zawieranych przez Spółki Grupy transakcji zabezpieczających,
  • Sporządzanie bieżących wycen otwartych transakcji finansowych oraz badanie efektywności instrumentów zabezpieczających,
  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi bankami w zakresie obsługi transakcji zabezpieczających.

Wymagania:

Oczekiwania:
  • absolwent lub student ostatniego roku studiów; preferowane kierunki: finanse, matematyka finansowa, rachunkowość,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość rosyjskiego,
  • mile widziane kierunkowe doświadczenie zawodowe bądź praktyki,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, nastawienie na realizację celu.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:
  • ciekawą pracę w Centrali szybko rozwijającej się, międzynarodowej grupy kapitałowej,
  • miłą atmosferę pracy w kompetentnym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, atrakcyjny pakiet motywacyjny oraz bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, wycieczki integracyjne itp.).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:276381001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018