MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL

Stanowisko:

MAGAZYNIER- Żerniki, Poznań, 18,00zł/h

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Gądki, Żerniki, Poznań

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży technicznej , poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy Magazyniera widłowego na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: GĄDKI / ŻERNIKI (POZNAŃ)
OPIS  STANOWISKA
  • kompletacja zamówień na podstawie dokumentu WZ
  • migracja towaru na magazynie, zmiany lokalizacji
  • załadunek i rozładunek towaru
  • tworzenie dokumentów związanych z wysyłką towaru;
  • prace pomocnicze, porządkowe i inwentaryzacyjne;

Wymagania:

WYMAGANIA
  • MILE WIDZIANE : uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

OFERTA
  • atrakcyjne wynagrodzenie-16,00-18,00 zł/h
  • stabilne zatrudnienie (umowa cywilno-prawna);
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta po okresie próbnym (umowa o pracę)
  • SYSTEM PRACY II -zmianowy - Pon.-Pt. , 8h dziennie w godzinach 14.00-22.00; 22.00-6.00
  • stałą opiekę koordynatora

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:256758002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018