Dino Polska S.A.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynator ds. BHP

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn

Opis stanowiska:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. trzyletniego doświadczenia zawodowego w obszarze BHP
  • Wykształcenia kierunkowego
  • Praktycznej znajomości przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy
  • Uprawnień do przeprowadzania szkoleń przeciwpożarowych
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracowników
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel)
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Wymagania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zarządzanie zespołem pracowników działu BHP pracujących na obszarze działalności firmy (odpowiedzialność za wskazany obszar)
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP w firmie (różne stanowiska)
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i opinii na potrzeby wewnętrznych i zewnętrznych instytucji

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Szerokie możliwości awansów wewnętrznych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:282184001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018