Profi Credit Polska S.A.

Masz doświadczenie w sprzedaży? Chcesz tworzyć i zarządzać grupą doradców finansowych? Szukasz firmy, w której naprawdę możesz się rozwinąć?
Dołącz do Nas!
Obecnie poszukujemy
LIDERA ZESPOŁU DORADCÓW
(region: Reda/ Rumia)

Stanowisko:

Lider Zespołu Doradców (Reda/ Rumia)

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Reda/ Rumia

Opis stanowiska:

Będziesz zajmował się:
Zarządzaniem grupą doradców finansowych;
Rekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołu;
Analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych;
Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych.
Prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:
Co najmniej rocznego doświadczenia sprzedaży lub w zarządzaniu ludźmi;
Doświadczenia w pracy związanej z realizacją planów sprzedażowych i wskaźników;
Umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami.

Oferujemy:

Podejmując współpracę oprócz wynagrodzenia zyskasz:
Pełne wsparcie marketingowe grupy sprzedażowej (m.in. kontakty do potencjalnych klientów);
Możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych nagród w regionalnych i ogólnopolskich konkursach sprzedażowych;
Bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe oraz związane z zarządzaniem zespołem.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:278441002
  • • Data aktualizacji:02-05-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018