In Temporis Polska Dział Zagraniczny

Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
PRACOWNIK ZBIORU PIECZAREK

ZBIÓR PIECZAREK (praca od zaraz, bez doświadczenia, bez znajomości języka)

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław;Bydgoszcz;Lublin;Gorzów Wielkopolski;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;

Opis stanowiska:

Zadania:
  • Zbiór oraz sortowanie pieczarek.
  • Praca w obniżonej temperaturze.

Wymagania:

Nie wymagamy:
  • Doświadczenia.
  • Ubezpieczenia.
  • Znajomości języka.
  • Auta dyspozycyjnego na wyjazd.

Wymagamy:
  • Dobrej kondycji fizycznej oraz motywacji do pracy.
  • Dyspozycyjności do wyjazdu od zaraz na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę.
  • Stawkę godzinową 8,84 € brutto/h.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Szkolenie wprowadzające do pracy.
  • Zapewnioną kwaterę (potrącenie: 6,47 € brutto/ dobę ).
  • Zorganizowany transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (potrącenie: 3,50 € brutto/ dobę).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:272157006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018