In Temporis Polska Biuro Warszawa

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.
Dla naszego Klienta, reprezentującego sektor handlu detalicznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Dyrektor ds. Logistyki

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • organizacja i sprawne zarządzanie efektywnym systemem logistyki (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw) sieci sprzedaży,
  • tworzenie i zarządzenie budżetem; odpowiedzialność za optymalizację kosztów operacyjnych,
  • planowanie i nadzór polityki zakupów; funkcjonowania gospodarki magazynowej, poziomu zapasów, systemu wydań i przyjęć oraz dokumentacji ewidencyjnej,
  • zarządzanie polityką personalną i rozwojem podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników,
  • prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami, zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane studia z zakresu logistyki),
  • minimum 7 letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 5 lat pracy na stanowiskach kierowniczych w spółkach prawa handlowego, związane z zarządzaniem procesami logistycznymi w firmie prowadzącej sprzedaż detaliczną,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących logistyki, specyfiki wysokiego składu, polityki zakupów, inwestycji i informatyki,
  • umiejętność kierowania całymi strukturami organizacyjnymi,
  • doświadczenie w zarządzania projektami w sektorze logistyki,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
  • umiejętność zarządzania w zarządzaniu zasobami ludzkimi, wprowadzanie skutecznych metod motywacji i budowania zaangażowania wśród pracowników.
  • rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze,
  • dynamizm i skuteczność w działaniu,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do relokacji i podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • umowa o pracę lub kontrakt,
  • pakiet relokacyjny, auto służbowe, niezbędne narzędzia pracy,
  • system benefitów pozapłacowych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:271334004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018