MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie w związku z bardzo intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy osób na stanowisko:
Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Stanowisko:

Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów

Opis stanowiska:

  Miejsce pracy: Rzeszów
Po czym poznasz, że ta praca jest odpowiednia dla Ciebie:
  • Lubisz kontakt z ludźmi i nie wyobrażasz sobie monotonnej pracy z dokumentami?
  • Interesujesz się branżą HR i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w tym obszarze?
  • A może miałeś/aś już okazję poznać podstawy prowadzenia rekrutacji i poszukujesz firmy, w której będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła?
  • Zależy Ci na stabilnej pracy na pełen etat?
  • Jesteś otwarty/a na nowe możliwości i w każdej sytuacji szukasz rozwiązań?
  • Skupiasz się na pozytywach i uważasz, że nie ma rzeczy niemożliwych?
... a do tego znasz język niemiecki i jesteś gotowy/a do dalszej nauki i wykorzystywania go w codziennej pracy?
To znaczy, że warto, abyś zapoznał/a się z tym, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Wymagania:

Dołącz do naszego zespołu, a zapewnimy Ci:
  • Pełne wdrożenie niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Codzienne wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu młodych specjalistów
  • Realne szanse na rozwój i awans w strukturach naszej firmy
  • Nieograniczony dostęp do pakietu różnorodnych szkoleń (w tym indywidualne zajęcia z lektorem)
  • Pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną, codzienną dawkę witamin (świeże owoce i soki), wybór herbat i kaw
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej (częste integracje)

Oferujemy:

Czym będziesz się zajmować w codziennej pracy?
  • Realizacją procesów rekrutacji tymczasowej dla naszych stałych Klientów
  • Redagowaniem ogłoszeń, aktywnym poszukiwaniem kandydatów, selekcją CV, przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych oraz weryfikacją kompetencji i umiejętności
  • Wykorzystywaniem w praktyce sprawdzonych metod rekrutacji przy zachowaniu najwyższych standardów
  • Współpracą z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemnym wsparciem w zakresie realizowanych zadań

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:274024003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018