Dories Aria

Naszym klientem jest firma techniczna i technologiczna z kapitałem niemieckim, która jest producentem komponentów z zakresu techniki łączeniowej, elektroniki funkcjonalnej i automatyki przemysłowej.
Poszukujemy osoby na stanowisko :
Serwisant drukarek przemysłowych/ nżynier Serwisu
miejsce pracy Warszawa

Stanowisko:

Serwisant drukarek przemysłowych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:
  • prowadzenie napraw drukarek przemysłowych i maszyn półautomatycznych,
  • doradztwo techniczne oraz
  • rozszerzanie wiedzy technicznej klientów poprzez szkolenia z zakresu funkcjonalności drukarek przemysłowych.

Wymagania:

Szukamy osoby z stażem pracy 2-1 lat na podobnym stanowisku, ze znajomośćą zagadnień związanych z funkcjonowaniem i eksploatacją drukarek przemysłowych oraz ich naprawy.
  • Niezbędna będzie znajomość technologii drukowania na różnych materiałach, działania narzędzi i elektronarzędzi, a także umiejętność naprawiania tych narzędzi.
  • Atutem będzie znajomośći funkcjonowania maszyn półautomatycznych.
  • Mile widziana będzie wiedza techniczna, oraz doświadczenie w serwisie i wdrożeniach drukarek.

Oczekujemy:
Wykształcenia technicznego (elektronika, elektrotechnika, budowa maszyn, automatyka przemysłowa i pokrewne.
Znajomości języka angielskiego min B1.
Doświadczenie pracy w serwisie będzie atutem.

Oferujemy:

Proponujemy:
Ciekawą pracę w biurze oraz sporadyczne wyjazdy do klientów.
Wynagrodzenie adekwatne do poziomu kandydata.
Szkolenia i certyfikacje wewnętrzne oraz szkolenia z zakresu software.
Pakiet opieki medycznej
Ubezpieczenie NNW
Oferujemy narzedzia niezbedne do pracy :
  • telefon komórkowy
  • laptop/komputer
  • oraz możliwość korzystania z działowego samochodu służbowego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:277057005
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018