Dories Aria

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci sklepów w dziedzinie majsterkowania, narzędzi i dekoracji, poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:
Sourcing Manager
Europa Środkowa
(miejsce pracy: Warszawa)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • Zarządzanie dostawcami w 21 krajach w regionie (kraje bałtyckie, Polska, Rumunia, Ukraina, Mołdawia, Albania ...), zarówno biorąc pod uwagę istniejącą bazę danych, jak i rozwój i poszukiwanie nowych partnerów.
  • Ocenę docelowych partnerów (producenci, firmy montujące ..) - ocena zdolności i gotowości do rozwijania produkcji pod marką dystrybutora, łańcuch dostaw, zarządzanie przepływem dostaw, kontrola jakości.
  • Pre-negocjację warunków partnerskich.
  •  Monitorowanie i wsparcie potencjalnych partnerów w procesie rejestracji w przetargach.
  • Zarządzanie Cost breakdown.
  • Monitorowanie produkcji / relacji handlowych we współpracy z kontrolerem jakości.

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego technicznego lub handlowego.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu audytów/kontroli u dostawców.
  • Znajomości procesów wytwórczych, kontroli kosztów, cost breakdown.
  • Zdolności negocjacyjnych.
  • Wysokich zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:252083025
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018