Dories Aria

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji kabli światłowodowych poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:
Kierownika Działu Exportu
(miejsce pracy:Kobylanka, Szczecin)

Stanowisko:

Kierownik Działu Exportu

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Kobylanka

Opis stanowiska:

OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie działu oraz wyniki Działu Eksportu
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników .
  • Motywowanie i rozwój podległych pracowników (systemy wynagradzania, oceny
    pracownicze, szkolenia).
  • Inicjowanie działań aktywizujących sprzedaż w dalszej perspektywie (aktywne
    poszukiwanie nowych możliwości rozwoju).
  • Negocjowanie i ustalenie warunków współpracy
  • Zlecanie analiz rynku związanych z działaniem konkurencji, zmierzająca do
    maksymalizacji wyników sprzedaży i udziału w rynku.
  • Raportowanie do Zarządu
  • Spotkanie z kluczowymi klientami Europa/Azja
  • Nadzorowanie poprawności korespondencji handlowej z klientami – traktowane w
    sposób priorytetowy.
  • Uczestnictwo w targach międzynarodowych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur i prawidłowym obiegiem
    dokumentów
  • Dbanie o dalszy rozwój i wizerunek firmy.

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego (elektrotechnika, telekomunikacja, systemy informatyczne lub pokrewne)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętności komunikowania się z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Doświadczenia w sprzedaży eksportowej min. 5 lat
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem min. 3-4 lata
  • Doświadczenia w branży telekomunikacyjnej, inwestycji budowlanych lub rozwiązań technologicznych

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:239020019
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018