Dories Aria

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w branży nowoczesnych technik Bezpieczeństwa Maszyn i  Procesów Przemysłowych, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:
INŻYNIERA  AUTOMATYKA
(miejsce pracy: Wałbrzych/Warszawa/)

Stanowisko:

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wałbrzych;Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • Projektowanie układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika),
  • Udział w pracach wdrożeniowych systemów sterowania maszyn u klientów,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Wsparcie techniczne u klientów,
  • Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa proponowanych przez klientów.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka, elektryka, mechatronika lub pokrewne),
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy),
  • Wiedzy z dziedziny działania układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika),
  • Dobrej znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Certyfikatu SEP do 1 kV,
  • Gotowości do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą,
  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków i świadomości odpowiedzialności za ich prawidłowe wykonanie,
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych/komunikacyjnych,
  • Samodzielności w działaniu, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość poznania zasad działania wielu rożnych maszyn i technologii produkcji,
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle,
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość uzyskania certyfikatów,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:209152066
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018