EcoJob Sp.z.o.o.

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko:

Murarz-Cieśla (Pracownik Tymczasowy)

Miejsce pracy: Francja, dolnośląskie, Wrocław;Toruń;Lublin;Zielona Góra;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;Białystok;G

Opis stanowiska:

Główne zadania :
  • Murowanie z betonu;
  • Szalowanie – montaż szalunków SATECO (metalowe) + PERI Trio (drewniane);
  • Możliwa praca na różnych budowach pracodawcy użytkownika,
  • Miejsca pracy:
- budynki użyteczności publicznej,
- duże budowy,
- domy jednorodzinne klientów indywidualnych.

Wymagania:

Oczekiwany profil :
  • Doświadczenia w zawodzie MURARZA min. 3 lata,
  • Doświadczenia w montowaniu szalunków,
  • Znajomości szalunków Sateco i Peri,
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • Mile widziane własne auto ( dojazd: zakwaterowanie – miejsce pracy, pokrywamy koszty przejazdu).
  • Mile widziany zgrany zespół z autem.

Oferujemy:

Pracując z nami gwarantujemy:
  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Stawkę godzinową: 11 € brutto / godzina,
  • Dodatek żywieniowy: 9,10 euro netto naliczany za każdy przepracowany dzień,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:282344001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018