STIP UNITED sp. z o.o.

Stip United sp z o o to niekwestionowany leader na rynku pracy. Od lat z powodzeniem reprezentujemy największe firmy produkcyjne i zakłady przemysłowe , które zaufały nam pod kątem dostarczenia do obsługi  największych  projektów - wykwalifikowanych pracowników i specjalistów z różnych dziedzin. Zapewniamy szereg szkoleń i treningów, które przygotowują Państwa do pracy w każdej wybranej branży .
Stwarzamy możliwości pracy dla wszystkich bez względu na wiek i dotychczasowy przebieg kariery zawodowej.
Posiadamy rozwiązania dla wszystkich, również dla osób, które rozpoczynają swoją pierwszą pracę.
Działamy na terenie Europy.

Stanowisko:

Asystent biurowy

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

    • Realizacja i organizacja prac biurowych zleconych przez przełożonego
    • Organizacja i planowanie wyjazdów pracowników za granicę
    • Kontakty z przedstawicielami firmy w Holandii i Belgii
    • Działania administracyjne – przygotowanie dokumentów  dla pracowników,
    • Bieżąca kontrola płynności ofert pracy
    • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Gotowości do zmian w zakresie powierzanych zadań – ze względu na dynamikę realizowanych projektów,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności obsługi komputera (poziom podstawowy: Word, Excel, Outlook)
  • pogodnego usposobienia
  • wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • silnej motywacji do pracy oraz zaangażowania

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i wspierającym Cię zespole,

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:282318001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018