Praca za granicą

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Stanowisko:

Kierowca C+E w ruchu narodowym - Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, śląskie, Holandia

Opis stanowiska:

Opis oferty
Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: kierowca kat C+E.
Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia
Praca polega na transporcie blisko i dalekobieżnym towarów na terenie Niemiec. Transport będzie się odbywał ciągnikami siodłowymi, jak chłodnie i naczepy. Praca od poniedziałku do piątku, na zapotrzebowanie również w soboty i niedziele.

Wymagania:

Wymagania
- ważne prawo jazdy kat. CE z kodem 95,
- karta kierowcy,
- doświadczenie,
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego,
- gotowość pracy w soboty i / lub w niedziele (jeśli nastąpi taka potrzeba).

Oferujemy:

Oferujemy
- niemiecką umowę o pracę,
- dobre warunki finansowe (stawka 14 euro brutto), dodatki za nadgodziny i pracę w weekendy,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- możliwość stałej współpracy,
- pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:214368004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018