Dino Polska S.A.

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:
Kosztorysant

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Przygotowanie kosztorysów/przedmiarów robót zgodnie z otrzymaną dokumentacją projektową
  • Weryfikację kosztorysów zewnętrznych pod kątem zgodności z wykonanymi pracami
  • Weryfikację umów na roboty budowlane z generalnym wykonawcą
  • Aktywne monitorowanie rynku ofertowego
  • Wsparcie zespołu inwestycyjnego w zakresie realizacji bieżących zadań

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (mile widziane techniczne)
  • Bardzo dobrej znajomości branży budowlanej
  • Biegłej znajomości programów do kosztorysowania robót budowanych
  • Znajomości programu AutoCad
  • Doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania, dokładności oraz sumienności podczas wykonywania przydzielonych zadań
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i podejmowanych zadań
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:264715011
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018