MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:
Pomocnik elektromontera na hali – oferujemy przeszkolenie!
Miejsce pracy: Niemcy, Kasendorf

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Ka

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej Firmie w branży metalurgicznej. Firma ma wiodącą pozycję technologiczną na rynku pomp ciepła i agregatów chłodniczych.
Instalacja elektryczna i montaż prefabrykowanych wiązek przewodowych w pompie ciepła oraz podłączenie oznakowanych kabli do komponentów.
Do codziennych prac będzie należał współudział w pracach związanych z montażem bez styczności z prądem!

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy produkcji elementów metalowych(w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego(zrozumienie prostych poleceń przełożonego)
  • Zdolności manualne
  • Motywacja do pracy na terenie Niemiec
  • Zorientowanie na jakościową realizację zadań i terminowość
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

 Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stawka godzinowa  10,13 €/h brutto (po 6 tyg. pracy wzrost stawki) i atrakcyjną dietę dzienną 35,00 € netto
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony(z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy
  • Szkolenie wdrażające mające na celu zdobycie i udoskonalenie posiadanych umiejętności pod okiem doświadczonych pracowników
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • Pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • Zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:282653001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018