MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik produkcji – końcowy montaż
Miejsce pracy: Kasendorf (Niemcy)
Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej Firmie w branży metalurgicznej. Firma ma wiodącą pozycję technologiczną na rynku pomp ciepła i agregatów chłodniczych.
Opis stanowiska:

  • praca przy montażu i kontroli końcowej pomp ciepła

  • montaż części od pomp ciepła przez przykręcanie, nitowanie

  • pakowanie i izolowanie rur miedzianych

  • oznaczanie towarów

  • kontrola części pod kątem uszkodzeń

  • praca na podstawie schematu

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Ka

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i atrakcyjną dietę dzienną 25,00 € netto
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi)
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej oraz pracach montażowych
  • umiejętności techniczne
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • gotowość do ciągłej nauki i rozwoju swoich umiejętności i doświadczenia związanego z branżą Automotive
  • dobra kondycja fizyczna (duża aktywność stojąca i częściowe podnoszenie przedmiotów)
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód w celu zachowania niezależności

Oferujemy:

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację za pośrednictwem portalu.
Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu od 8:00 do 16:00: +48 500 456 300.