Partnerzy

Praca10.pl to wygodna wyszukiwarka ofert pracy, która gromadzi wszystkie aktualne oferty pracy ze wszystkich największych portali pracy. Teraz w jednym miejscu można przejrzeć, wybierać najodpowiedniejsze oferty dla siebie.

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008 r. nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania m.in. z: profesjonalnego, bezpłatnego pośrednictwa pracy, usług z zakresu poradnictwa zawodowego, organizowanych szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, prac interwencyjnych, robót publicznych, organizowanych staży i przygotowania zawodowego dorosłych, jednorazowo przyznawanych środków na podjęcie działalności gospodarczej, refundowania części kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz kosztów poniesionych z tytułu opłacanych składek na ubezpieczenie społeczne w związku z zatrudnieniem skierowanego bezrobotnego. Ponadto realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy skierowanych do osób bezrobotnych.

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy. Na stronie www.hays.pl prezentowane są setki aktualnych ofert pracy dla specjalistów i kadry zarządzającej, porady rekrutacyjne dla pracodawców oraz osób poszukujących pracy, jak również zagadnienia związane z szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Firma Prowork z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy za granicą przede wszystkim w branży edukacyjnej i opieki nad dziećmi oraz opieki medycznej.

Agencja More than Marketing działająca od 2007 roku koncentruje się na świadczeniu usług z zakresu efektywnej komunikacji. More than Marketing tworzy skuteczne rozwiązania promocyjne i usprawniające komunikację ze wszystkimi uczestnikami procesów biznesowych, realizując działania z zakresu budowania zintegrowanych strategii komunikacyjnych, public relations, marketingu interaktywnego. Pracodawcom zainteresowanym dbaniem o budowanie odpowiedniego wizerunku Agencja dostarcza rozwiązań marketingu rekrutacyjnego i employer branding. Firma zajmuje się także badaniem potrzeb szkoleniowych oraz realizacją szkoleń metodą warsztatową. Ponadto More than Marketing oferuje unikalny pakiet usługowy dedykowany specjalnie dla firm z branży HR.

Jobrapido to międzynarodowa wyszukiwarka, podobnie jak Google lub Yahoo, specjalizująca się w ofertach pracy. Nasz serwis umożliwia przeszukiwanie z jednego miejsca ofert pracy publikowanych na setkach stron internetowych poświęconych zatrudnieniu.

Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet zawiera niezliczoną liczbę linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na portalach pracy oraz stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictw pracy.

Serwis GoWork.pl jest portalem umożliwiającym swoim użytkownikom wyszukiwanie ofert pracy zebranych w Polsce. Posiadamy również forum i opinie o pracodawcach, które dopełniają wiedzę o potencjalnym pracodawcy. GoWork.pl to również baza profili gdzie można zamieścić swoje CV, które jest dostępne dla pracodawców z całego kraju.

Most Wanted! HR Consulting Group Sp. z o.o. jest liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi od 1998 roku. Działamy na obszarze całej Polski. Pracujemy także dla naszych Klientów zagranicznych (m.in. z Belgii, Kanady, Francji, USA i Wielkiej Brytanii). Do dyspozycji naszych Klientów kierujemy Konsultantów posiadających doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w poszczególnych segmentach rynku. Zespół Most Wanted! HR Consulting Group liczy ponad 20 osób. Składa się on z doświadczonych psychologów i specjalistów ZZL, odpowiedzialnych za rekrutację zgodną z najwyższymi fachowymi standardami. Jako jedna z nielicznych firm w swojej branży, Most Wanted! posługuje się w swojej działalności wdrożonym w 2006 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.mostwanted.pl

Jobooble.pl jest serwisem adresowanym do osób poszukujących pracy. Jest wyszukiwarką, której celem jest umożliwienie użytkownikom Internetu skutecznego poszukiwania ofert pracy. Owa skuteczność odzwierciedla się w możliwości przeszukania prawie wszystkich ofert dostępnych w Internecie korzystając z jednej tylko witryny. W jednym miejscu zgromadzone są oferty pracy z większości polskich portali pracy, agencji rekrutacyjnych, agencji doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. Jobooble.pl to pierwsza wyszukiwarka ofert pracy w pełni skoncentrowana na potrzebach jej użytkowników.

GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych. Obecnie na serwisie swoje profile posiada 650 tys. osób. Członkowie społeczności spędzają w GoldenLine kilka godzin dziennie, ponieważ każdy znajduje w niej coś ważnego dla siebie: praca - innowacyjne rozwiązania pozwalają dotrzeć do najciekawszych ofert, a Pracodawcom szybko, łatwo i skutecznie pozyskiwać dobrych pracowników, kontakty - dzięki GL można skutecznie zarządzać kontaktami i podtrzymywać cenne relacje, zasoby wiedzy - ludzie dyskutują na forach, budując bazę doświadczeń i informacji.

Katalog Internetowy Poland-Export.com powstał w celu promowania polskich producentów, hurtowników oraz innych firm i przedsiębiorst z sektora usługowego na rynkach międzynarodowych. Serwis składa się z wyszukiwarki usług i produktów oraz podziału na tematyczne grupy branżowe między innymi takie jak: bielizna, metale, hutnictwo, rolnictwo, odzież, drewno. Cały katalog wraz z ofertami wszystkich firm funkcjonuje w dziewięciu wersjach językowych. Zapraszamy!

Poland-Transport.eu on-line jest największym i najbardziej ogólnodostępnym źródłem dostępu do informacji o polskim przemyśle z branży TSL. Poland Transport to katalog Internetowy z branż takich jak transport, spedycja i logistyka zawierający informacje na temat licznych polskich przedsiębiorstw transportowych oraz wspierający i promujący polski transport na rynkach międzynarodowych.

Indeed jest wyszukiwarką ofert pracy, która oferuje całkowicie nowe podejście do szukania pracy. Jedno proste kliknięcie zapewnia szukającym pracy bezpłatny dostęp do niezliczonej ilości ofert opublikowanych na największych polskich portalach pracy, gazetach, stronach pracodawców, agencjach zatrudnienia i pośrednictwa pracy. Indeed, Inc został założony w USA w 2004 roku i bardzo szybko został liderem w branży rekrutacyjnej oferując najbardziej kompleksowy serwis udostępniający poszukiwanie pracy w sieci. Indeed jest obecny w ponad 50 krajach, 7 kontynentach i jest dostępny w wielu wersjach językowych.

Jooble jest stroną, stworzoną z jedyną celą: pomóc znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty. Gdzieś już słyszałeś o tym? Więc, wszystkie oferty w Polsce są tylko na Jooble. I to nie dlatego, że Jooble jest "największym źródłem w Polsce", "interesującym portalem pracy" czy inny stempel. To po prostu wycieka z osobliwości jego roboty: podobnie do innych wyszukiwarek (na przykład, Google czy Yandex) Jooble nie zawiera w sobie informacji, а tylko umie ich szukać, a zwłaszcza to on robi lepiej od innych.

iBroker.pl jest pierwszym w Polsce internetowym brokerem ogłoszeń o pracę, szybkim i prostym sposobem na dotarcie do dużej grupy potencjalnych pracowników oraz narzędziem optymalizującym koszty rekrutacji. iBroker.pl pozwala na automatyczną publikację ogłoszeń o pracę na ponad 20-stu tradycyjnych serwisach rekrutacyjnych, branżowych i społecznościowych. Teraz z jednego miejsca, wprowadzając jedno ogłoszenie, możesz dodać je do wielu serwisów i skutecznie, tanio oraz wygodnie przeprowadzić rekrutację. Już nie musisz logować się na kilku różnych serwisach i wprowadzać nieskończoną ilość kolejnych kopii jednego ogłoszenia ponieważ iBroker.pl zrobi to za Ciebie

Mitula.com to międzynarodowa wyszukiwarka ofert pracy.

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce portal pracy, skierowany do specjalistów o kompetencjach językowych z różnych branż w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się we wsparciu w działaniach rekrutacyjnych o profilu językowym dla klientów indywidualnych i korporacyjnych głównie z sektorów Multilingual Contact Center, IT, finansowego, medycznego, logistyki w Polsce a także w krajach Europy ( Anglia, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Słowacja, Słowenia, Czechy etc.). JEŚLI JESTEŚ: KANDYDATEM, szukasz pracy w Polsce bądź w Europie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i zapoznaj się z szeroką gamą ofert pracy odpowiadającym Twoim kryteriom. > KREATOR KARIERY - z nami znajdziesz pracę! > Job Alert na Twój email > LANGUAGE VIDEO CV > Kariera NEWS > Zwiększamy zasięg: www.language-job.com, www.linguajob.cz, www.linguajob.hu, www.linguajob.de Sprawdź OFERTY PRACY Z J.OBCYM na www.linguajob.pl

JobBaloon to międzynarodowa wyszukiwarka ofert pracy dostępna na polskim rynku od początku 2013 roku. Produkt bardzo szybko się rozwija dostępny jest w tej chwili w 6 krajach a docelowo na zostać uruchomiony na 50 krajów. Witryna JobBaloon agreguje oferty pracy z największych agencji pośrednictwa pracy oraz portali rekrutacyjnych co zapewnia wiarygodność zamieszonych ogłoszeń.

Amundio.com to międzynarodowa wyszukiwarka ofert pracy. Przeszukujemy setki portali rekrutacyjnych po to, by w jednym miejscu pokazać naszym użytkownikom wszystkie najciekawsze oferty pracy. Zapraszamy do współpracy.

Adzuna to wyszukiwarka internetowa dla ofert pracy. Przeszukujemy dziesiątki witryn internetowych i zbieramy tysiące ogłoszeń, umieszczając je wszystkie w jednym miejscu w sposób zorganizowany i oferując przydatne funkcje. Dzięki temu można łatwo odnaleźć interesujące oferty.

Vipwakat.pl – to portal pracy dla tych, którzy chcą znaleźć najnowsze oferty pracy w Polsce. Stał się on prawdziwą wyszukiwarką na rynku zatrudnienia w Polsce. VipWakat łączy wszystkie zaufane strony z ogłoszeniami, strukturyzuje oraz filtruje je dla Twojej wygody. Korzystaj z VipWakat – zaoszczędź swój czas i otrzymaj jak najwięcej ogłoszeń.

Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita