PROWORK
Logo Pracodawcy

Nauczyciel wspomagający do pracy indywidualnej 1:1 z dzieckiem ok 20 godzin tygodniowo
Klient ProworkPL, dwujęzyczne międzynarodowe przedszkole zatrudni nauczciele wspomagającego / terapeutę do wspomagania indywidualnej terapii i rozwoju dziecka. Zarejestruj sie na ProworkPL i aplikuj na oferty praca w przedszkolu Warszawa.

Nauczyciel wspomagający/ terapeuta przedszkole Montessori Wilanów / 50 zl netto/ godz

Miejsce pracy: Polska, , wilanów

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole Montessori w Warszawie Wilanów zatrudni nauczyciela wspomagającego / Support teacher  do indywidualnej pracy z dzieckiem w systemie 1:1. Wymagane doświadczenie, przygotowanie do pracy z dziećmi z autyzmem / innymi niepełnosprawnościami. Obowiązki prowadzenie indywidualneych zajęć edukacyjnych z dzieckiem kilka godzin dziennie, wsparcie dziecka w dostosowaniu do zajęć w grupie przerdszkolenej, współpraca z rodzicami i nauczycielem prowadzącym. Praca 4-5 godzin dziennie ( pon - pt ) w godzianch porannych.
Dołącz do zespołu w międzynarodowym przedszkolu Montessori w Warszawie i rozpocznij swoją karierę w edukacji i nauczaniu. Mile widziana osoba juz z pewnym doświadczeniem na podobnym stanowisku, kończąca studia kierunkowe.

Jeśli masz doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi, znasz angielski i chcesz pracować jako nauczyciel wspomagający w pzredszkolu  zarejestruj się na www.prowork.pl
Zobacz więcej ofert dla Babysitter/Niania /opiekunka do dziecka praca Warszawa z ProworkPL
Prowork.PL Native English Teachers and bilingual childcare staff in  Warsaw. 19 years of experience in education and childcare recruitment!
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018

Wymagania:

doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami
entuzjazm i zaangażowanie do pracy z dziećmi
wykształcenie kierunkowe - psychologia,  pedagogika specjalna/ kształcenie intergracyjne

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 50 zl netto/ godz
Praca stała jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu - ok 20 godzin tygodniowo września 2018

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-10-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';