Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. zakupów z j.niemieckim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, angielski
Firma pracodawcy: SalesHR

Dla naszego klienta - międzynarodowej korporacji ulokowanej w Krakowie, szukamy ambitnych i zmotywowanych osób chcących rozpocząć swoją karierę w dziale zakupów.Oczekujemy :- znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 + angielski B2- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne- zorientowanie na klienta- pozytywnego podejścia do obowiązków, wewnętrznej motywacjiZakres zadań :- przetwarzanie zamówień zakupowych w systemie- współpraca z klientami, dostawcami, biznesem wewnętrznym- raportowanie swojej pracyOferujemy :- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe- pakiet niezbędnych szkoleń wdrażających- możliwość rozwoju w strukturach działu- prywatną opiekę medyczną i inne benefity

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: lidka.bryla@saleshr.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';