Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

GL accountant

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, polski
Nr referencyjny: BTR/037/MHO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Główne obowiązki na tym stanowisku:• procesowanie i księgowanie zdarzeń księgowych• zarządzanie środkami trwałymi (aktywacja, modyfikacja, amortyzacja)• uzgadnianie i analiza kont księgi głównej• raportowanie danych finansowych zgodnie z wytycznymi• uczestnictwo w projektach finansowych

Wymagania:

Nasze oczekiwania wobec Kandydata:• wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość)• minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)• biegła znajomość środowiska Windows oraz znajomość systemu SAP

Oferujemy:

Co możemy zaoferować?• Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony• Biuro zlokalizowane niedaleko metra Dworzec Gdański• Atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. system kafeteryjny, dofinansowanie do karty miejskiej oraz lekcje angielskiego częściowo finansowane przez pracodawcę)• Świetną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności twardych i miękkich• Realne możliwości awansów zarówno pionowych, jak i poziomych
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/72834-100082-26-rk5-1192.html