Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem czeskim C1

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Języki: czeski, angielski
Firma pracodawcy: SALES HR

Dla naszego klienta, międzynarodowego centrum ulokowanego w Krakowie, szukamy zmotywowanych osób chcących rozpocząć swoją karierę w jednej z największych organizacji tego typu.Opis obowiązków : odpowiadanie na zapytania dostawców / klientów za pośrednictwem telefonu i maila przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do klientów współpraca z działem sprzedaży, zarządzania kredytem oraz finansów przygotowywanie raportów

Wymagania:

pozytywna osobowość i chęć do pracy znajomość języka czeskiego (C1) + angielski (B1/B2) otwartość na rozpoczęcie kariery w obszarze finansów doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

wynagrodzenie podstawowe : do 5500 brutto na start umowę o pracę na czas nieokreślony od samego początku dodatkowe premie pakiet dodatkowych benefitów : karta sportowa, ubezpieczenie medyczne możliwości realnego rozwoju - w kierunku eksperta lub lidera imprezy integracyjne szeroki zakres szkoleń i współfinansowana kursów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: marcin.sojka@saleshr.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';