Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Kontroler należności z j. czeskim

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Języki: czeski, angielski
Nr referencyjny: KNC/037/NKU
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować:
Zarządzaniem portfelem Klientów biznesowych i minimalizowaniem zaległych należności
Budowaniem stałych relacji z Klientami
Monitorowaniem nierozliczonych sald należności
Uzgadnianiem planów płatności oraz ustaleniem kolejnych działań
Współpracą z innymi działami wewnątrz firmy
Przygotowywaniem raportów tygodniowych i miesięcznych
Ciągłym poszukiwaniem usprawnień procesów i zwiększeniem efektywności

Wymagania:

Szukamy osób, które:
Biegle posługują się językiem czeskim (B2/ C1) oraz komunikatywnie językiem angielskim (min. B1)
Pracowały w obsłudze klienta lub w dziale księgowości (doświadczenie w dziale należności-AR będzie dodatkowym atutem)
Posiadają doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętności do pracy w zespole
Wykazują się analitycznym myśleniem, precyzją oraz umiejętnością pracy z cyframi
Posiadają dobrą znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
Posiadają wykształcenie wyższe

Oferujemy:

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza umowa na okres 7 miesięcy)
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wiedzy
Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, fundusz emerytalny, bilety do kina, imprezy integracyjne, dofinansowane kursy językowe w miejscu pracy, karta sodexo, działalność charytatywna)
Dodatek językowy uzależniony od poziomu znajomości języka
Szkolenia rozwijające wiedzę oraz umiejętności
Pracę w międzynarodowym środowisku
Elastyczny czas pracy
Realne szanse na rozwój (jasna ścieżka kariery)
Pracę w centrum Wrocławia
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:22-04-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kontroler-naleznosci-z-j-czeskim/73790-101563-26-rk5-1192.html