Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Asystent księgowości

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, polski
Nr referencyjny: BAR/037/MHO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Twoje zadania na tym stanowisku:• Rozliczanie należności• Zarządzanie procesem przedpłat• Przygotowywanie raportów i miesięcznych uzgodnień zgodnie z wymogami korporacji• Rozliczanie płatności przychodzących• Przygotowywanie odpisów należności• Księgowania na kontach klientów

Wymagania:

Nasze wymagania wobec Kandydata:• Wykształcenie kierunkowe (w trakcie studiów lub bezpośrednio po ich ukończeniu)• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)• Chęć do nauki, rozwoju i zdobycia doświadczenia• Pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole• Doświadczenie w dziale księgowości (mile widziane)

Oferujemy:

Oto, co oferujemy:• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem• Świetną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i podróżne, lekcje angielskiego częściowo finansowane przez pracodawcę, dofinansowanie do karty miejskiej oraz karta kafereryjna)• Biuro zlokalizowane w bardzo bliskiej odległości od Metra Dworzec Gdański• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności twardych i miękkich• Realne możliwości awansów zarówno pionowych, jak i poziomychOferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:01-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/73788-101561-26-rk5-1192.html