PROWORK
Logo Pracodawcy

Praca dla fizjoterapeuty w nowoczesnym centrum rehabilitacyjnym  i szpitalu w Dolnośląskim. Wymagane doświadczenie w rehabilitacji poszpitalnej oraz znajomość angielskiego.  Zatrudnienie kontrakt lub umowa o pracę. Pracuj jako fizjoterapeuta na Dolnym Śląsku - rejon Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Karpacz. Mile widziani kandydaci chętni do relokacji i przeprowadzki w rejon pracy jako fizjoterapeuta na Dolnym Śląsku.

Stanowisko:

Praca dla fizjoterapeuty z angielskim klinika Dolnośląskie

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Jelenia Góra

Opis stanowiska:

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnego szpitala w woj Dolnośląskim poszukuje kandydatów na stanowisko Fizjoterapeuta do pracy głownie z pacjentami z zagranicy. Nowa oferta pracy czerwiec 2020 dla fizjoterapeuty w nowoczesnym prywatnym szpitalu i klinice chirurgii małoinwazyjnych. Wymagane  doświadczenie min 2-3 lata  w pracy jako fizjoterapeuta - rehabilitacja ruchowa/ fizykoterapia. Zatrudnienie kontrakt lub umowa o pracę + zestaw benefitów pracowniczych. Pracuj jako fizjoterapeuta na Dolnym Śląsku - rejon Karpacz, Jelenia Góra, Szklarska Poręba. Mile widziani kandydaci chętni do relokacji i przeprowadzki w rejon pracy.
ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Fizjoterapeuta i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako Fizjoterapeuta dolnośląskie? Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Fizjoterapeutów różne terminy pracy 2020. Zapewniona rekrutacja online - rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio z pracodawcą telefonicznie lub SKYPE.

Termin rozpoczęcia: lipiec 2020

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe - fizjoterapia
Doświadczenie min 2-3 lata jako fizjoterapeuta
Gotowość do podjęcia pracy od czerwca/ lipca 2020
Prosta procedura rekrutacyjna - rekrutacja zdalna i rozmowa z pracodawcą telefonicznie/ Skype
Znajomość angielskiego dodatkowym atutem. MIle widziane doświadczenie zawodowe za granicą.

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie/ współpraca kontraktowa stawki lub umowa o pracę do negocjacji
Jeślil wymagane Wsparcie pracodawcy w relokacji z rodziną i zamieszkaniu na Dolnym śląsku w rejonie Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Karpacz.
Pakiet benefitów pracowniczych, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej
Bezpieczne warunki pracy, środki ochronne i praca zgodnie z najwyższymi standardami.
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-06-2020

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';