HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Jesteś studentem ostatnich lat studiów? Myślałeś o pracy w korporacji? Posługiwanie się językiem angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Czego możesz się spodziewać?
Oferujemy pracę w międzynarodowej organizacji, gdzie każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie. Zdobędziesz pierwsze doświadczenie w korporacji, poznasz tajniki funkcjonowania dużych przedsiębiorstw. Hybrydowy wymiar pracy pozwoli Ci pogodzić pracę ze studiami. Oferujemy również pakiet szkoleń, które pomogą Ci wdrożyć się do firmy. Czekają na Ciebie także benefity w postaci karty Multisport, opieki medycznej i wielu innych
Czego wymagamy?
Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 oraz zaangażowania i chęci do nauki
Zaaplikuj i zacznij budować swoją ścieżkę kariery już dziś! :)
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1166815
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-07-2022