HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Praca 100% zdalna (bez doświadczenia).

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta- międzynarodowego przedsiębiorstwa- poszukujemy osób, posługujących się w sposób komunikatywny językami obcymi.
Wymagamy:
  • znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • znajomości języka niemieckiego/ francuskiego (min. B2),
  • mile widziane jest doświadczenie w kontakcie z klientem. Jednakże, jeżeli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego nauczysz się podczas szkoleń!

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet szkoleń oraz benefitów.
  • pracę hybrydową

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1162278
  • • Data aktualizacji:29-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-08-2022