HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Koordynator projektów tłumaczeniowych z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla naszego międzynarodowego Klienta, globalnej firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora projektów tłumaczeniowych, biegle posługującego się językiem niemieckim. Osoba ta będzie odpowiedzialna za bieżące zarządzanie projektami tłumaczeniowymi zgodnie z wymaganiami klientów i standardami firmy.
Zakres obowiązków:
  • Realizacja projektów tłumaczeniowych zgodnie ze standardami i oczekiwaniami klientów
  • Monitorowanie pracy zespołu oraz cyklu życia projektu
  • Koordynowanie budżetu projektu
  • Bieżący kontakt z klientami, utrzymywanie długotrwałych relacji
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

   Wymagania na stanowisku:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonale rozwinięte umiejętności pracy z zespołem

 Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet kafeteryjny
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w tygodniu z biura)
  • Karte Multisport
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj!
 Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:1171363
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-11-2022