HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Praca dla studentów zaocznych lub absolwentów z językiem angielskim C1!

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Jesteś studentem zaocznym lub absolwentem? Chcesz zdobyć swoje pierwsze korporacyjne doświadczenie? Mówisz płynnie w języku angielskim?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Do prężnie rozwijającego się zespołu jednej z międzynarodowych korporacji, poszukuję osób do działu Customer Care.
Twoja rola:
  • Kontakt z klientami za pomocą telefonu i maila
  • Rozwiązywanie drobnych problemów

Czego oczekujemy?
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – must have
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej na terenie Krakowa
  • Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość zdobycia korporacyjnego doświadczenia

Zaaplikuj i rozpocznij kreowanie swojej kariery już dziś :)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1172530
  • • Data aktualizacji:29-04-2024
  • • Data zamieszczenia:30-12-2022